Vyměníme a vyčistíme

Autoskla Praha to jsou opravdoví odborníci, co se týče autoskel a doplňkových služeb okolo aut vůbec. Mají dvě pobočky v Praze a jednu ve středních Čechách, takže se nemůžete vymlouvat, že to k nim máte daleko. Autoskla Praha mají na v nabídce snad všechny typy autoskel do rozličných druhů auto. Hodně […]

Autoskla Praha to jsou opravdoví odborníci, co se týče autoskel a doplňkových služeb okolo aut vůbec. Mají dvě pobočky v Praze a jednu ve středních Čechách, takže se nemůžete vymlouvat, že to k nim máte daleko.
Autoskla Praha mají na v nabídce snad všechny typy autoskel do rozličných druhů auto. Hodně toho máme skladem, a co nemáme, to objednáme. Je to tak jednoduché. Jsme schopni namontovat autoskla do osobních aut jak české, tak zahraniční výroby, do autobusů, TIR, nákladních vozů i do jeřábů a dalších speciálních vozidel.

Renovace předních světlometů

Autoskla Praha se Vám postará i o Vaše světlomety. Odstraníme z nich škrábance, zažloutlou vrstvu a nakonec zakonzervujeme. Při noční jízdě si budete myslet, že máte nové přední světlomety, a to vše za zlomek ceny předních světlometů. A to se vyplatí.

Next Post

Jedna z „radostí“ života ženy

Út Bře 5 , 2019
Ačkoli náhled na to, co jeden člověk považuje za radost a druhý nikoli, tedy co jednoho přivádí téměř do euforického stavu a jiného naopak nutí propadat depresím, se může značně odlišovat, existují témata a životní události, které – i přes jejich možné bezproblémové plynutí – vyvolávají v člověka jakousi primární […]