Vy nepotřebujete PENB

Od nového roku vyšla novela, že každý prodaný či pronajatý dům, být nebo kancelářské prostory musí mít při podpisu smluv vydaný také štítek o energetické náročnosti. Pokud tedy máte něco takového v plánu, tak neváhejte a navštivte firmu PENB. Na našich stránkách naleznete přehledné informace k tomu potřebné a pokud […]

Od nového roku vyšla novela, že každý prodaný či pronajatý dům, být nebo kancelářské prostory musí mít při podpisu smluv vydaný také štítek o energetické náročnosti. Pokud tedy máte něco takového v plánu, tak neváhejte a navštivte firmu PENB.

Na našich stránkách naleznete přehledné informace k tomu potřebné a pokud se rozhodnete, že našich služeb využijete, tak můžeme zaručit kvalifikované pracovníky, kteří Vám rádi ochotně poradí a pomohou. Budete k tomu potřebovat projektovou dokumentaci, co se týče budovy. Pokud se nemůžete s určitých důvodů dostavit, stačí nám to je zaslat poštou a my firma PENB Vám řekneme, kdy bude hotov..

Plníme vaše potřeby

Jsme solidní firma PENB s kvalifikovanými pracovníky a vyřízení vašich potřeb u nás netrvá přehnanou dobu. Náš zákazník je pro nás prioritou.

Next Post

Sedněte si do pergoly a nenechte si sluncem dráždit vaši pokožku

Út Dub 23 , 2019
Zahájili jste letní sezónu posezením v pergole a jediné, čeho se obáváte, jsou sluneční paprsky, které dráždí vaši pokožku? Tak už se bát nemusíte, protože naše markýzy vám projeví svoji službu a vy si můžete v klidu vychutnat s přáteli posezení na terase, či pergole. Obavy se slunečního záření se […]