Váš mazlíček na prvním místě

Máte doma zvířátko, které považujete za člena své rodiny? A co byste pro člena rodiny neudělali, že? I on si zaslouží prvotřídní péči. Lásku a každodenní zábavu mu zařídíte sami, ale co když se Vašemu čtyřnohému miláčkovi přihodí něco, co vyžaduje péči odbornou? Něco, co vyžaduje péči zvěrolékaře, který chápe, že zvířátko se může stát členem rodiny.
 

My se postaráme

Od toho je tu naše Veterina Praha 10 . Bez obav můžete svěřit svého mazlíčka do naší péče. Postaráme se nejen o jeho zdraví, ale také o jeho pohodlí a spokojenost. Vyřešíme akutní problémy a pomůžeme i když potřebujete pouze konzultaci, či radu ohledně správné péče o mazlíčka. Doporučíme správné krmení i režim. Váš čtyřnohý kamarád se stane členem i naší rodiny.

Next Post

Ponořte se do svých myšlenek a představ

Ne Dub 29 , 2018
Jste rozhněvaní nebo vystresovaní? Potom se ponořte do svých myšlenek a přeneste se k vysněnému moři. Představte si, že chodíte v hebkém a měkkém písku nebo se Vám nohy zabořuji mezí hladké oblázky a při tom bezstarostné nasloucháte šumění malých vlnek. Za několik hodin pocítíte, jak se Vám srovnává tep […]