Taky doma „pěstujete“ slalom?

Přemýšlíte nad tím, že si na vstupní dveře od bytu dáte ceduli s upozorněním na to, že uvnitř se nachází chaos, jež brání v plynulé chůzi a nutí vás balancovat s nákupem v jedné ruce a malým dítětem v druhé? Nejste sami, kdo tento problém zvaný „mnoho věcí, málo prostor“ řeší. A taky už možná máte dojem, že jste tak vytrénovaní, že byste zfleku mohli na olympiádě reprezentovat ve slalomu. Malý byt a hodně věcí, to dokáže pěkně potrápit.

 

Překvapení na dvakrát

Ale nevzdávejte to. Kontaktujte nás se svou představou a klidně i bez ní a nechte si poradit. Vyrobíme a namontujeme vám vestavěné skříně na míru . A máte-li byt nepravidelného tvaru, pak vězte, že to není žádný problém a v podobě skříní vám vytvoříme takový interiérový doplněk v designu podle vašich představ, že se návštěvám bude hned dvojnásobně tajit dech. Nad dokonale uklizeným bytem a nad úžasným doplňkem.

Next Post

Opravy kanalizací

Pá Čvc 20 , 2018
Stavbou rodinného domu starosti bohužel nekončí. Začíná totiž neutuchající boj o udržení jeho dobrého technického stavu. Máte ve svém rodinném domku nějaké problémy ohledně kanalizace? Máte s ní neustále potíže a dokonce to došlo tak daleko, že potřebujete její opravu? Nemusíte zoufat, taková věc není nic, co by se nedalo […]