Pro své děti cokoli

http://www.diamantove-sperky.eu/sperk/eshop/3-1-DETSKE-SPERKY/2-2-DETSKE-NAUSNICE

Ať si kdo chce, říká a myslí, co chce, pro vás je to naprosto vedlejší. Pro vás je totiž to úplně nejdůležitější ze všeho to, co chtějí vaše dcerky, co se jim líbí a co by si přály. Vždyť na ně už tak máte málo času a vídáte se proto zřídka a tak se jim to snažíte vynahradit alespoň tím, že jim koupíte to, co by zrovna chtěly. A pokud jsou pro ně právě atraktivní dětské náušnice bílé zlato, tak jim je bez přemýšlení pořídíte. Vždyť když jim nemůžete věnovat svůj čas, tak jim věnujete alespoň své peníze, o které rozhodně nemáte nouzi. Klidně byste jim koupil cokoli, na co by si ukázaly, ovšem vaše ratolesti jsou skromné a tak s výjimkou drobných radostí v podobě ozdob a oblečení nechtějí téměř nic.

Jsou to nejlepší, co máte

A ať si jejich matka tvrdí, co chce, vy na to máte svůj názor a podle toho se zařídíte. Ostatně jako vždy, vy dva jste se dokázali jen málokdy shodnout, a když jste se svého času shodli na sňatku, tak jste brzy zjistili, že to byla životní chyba. Ještěže máte své dvě holčičky, ty vám všechno vynahradí a kvůli nim nelitujete vůbec ničeho, co se kdy stalo, protože ony za to stojí. 

Next Post

Váš mazlíček na prvním místě

Po Dub 16 , 2018
Máte doma zvířátko, které považujete za člena své rodiny? A co byste pro člena rodiny neudělali, že? I on si zaslouží prvotřídní péči. Lásku a každodenní zábavu mu zařídíte sami, ale co když se Vašemu čtyřnohému miláčkovi přihodí něco, co vyžaduje péči odbornou? Něco, co vyžaduje péči zvěrolékaře, který chápe, […]