Popularita roste

Stále populárnější stavbou se v posledních několika letech stávají dřevostavby . Samozřejmě, že nejde o nějakou chatku, srub či víkendoví domek, jak se může zdát dle názvu. Jde o plnohodnotné bydlení, které splní přání i náročnému investorovi. Jde vlastně o normální stavbu, pouze s tím rozdílem, že konstrukce domu je z tvrdého smrkového dřeva a stěny jsou tvořeny z tzv. OSB desek, což jsou lisované dřevní hobliny v několika vrstvách.

Změny jsou možné i při výstavě

To v sobě skrývá velká pozitiva, jelikož zákazník může požadovat i velké změny, které se týkají vnitřního prostoru a ty není těžké provést ještě při stavbě. Není tedy problém dodatečně změnit vnitřní uspořádání příček, počet oken nebo jejich velikost. Jde o velmi variabilní dům, který se Vám ve všem přizpůsobí.

Next Post

Manžel není vždy při ruce

Út Říj 23 , 2018
S manželem jste rozdílní. Vždy, když Vy máte chuť a nějaké mazlení, tulení, či něhu, on se zrovna jde raději vykoupat, přečíst si knihu, či odejde někam s kamarády. Vy však ale máte chuť prožít pocit, které bez něj nezískáte. Jak se tohle dá vyřešit? Nějaká věc ze sady fun […]