Osvětlení kanceláře

Všichni, kdo pracují v kanceláři, moc dobře ví, jak důležité je mít správné osvětlení. Osvětlení má vliv na podávání pracovních výkonů, ale taky na zdravotní stav zaměstnanců. Pokud je v kanceláři špatné osvětlení, pracovníci můžou být unaveni, ospalí a může je začít bolet hlava. Každý zaměstnanec by měl mít svůj pracovní prostor osvětlen tak, aby na svou práci pořádně viděl, ale aby mu světlo nesvítilo přímo do očí nebo ho nějakým jiným způsobem neoslňovalo. Naopak nesmí být příliš tlumené, aby zaměstnanci při práci nemžourali. Denní světlo je nejpřirozenější a v dnešní době už není problém ho nahradit umělým světlem, které je tomu dennímu velmi podobné.

Bílé světlo je nejpřirozenější

Nové technologie v osvětlení jdou neustále dopředu a kromě toho, že šetří zdravotní stav zaměstnanců, šetří i peníze zaměstnavatele, protože jsou velmi úsporné. Nejsprávnější volbou pro osvětlení kancelářských prostorů je bílé světlo. Vhodným a příjemným osvětlením do kanceláře může být zářivková trubice 36w , která má dlouhou životnost a nízkou nákladovost.

Next Post

Sladké letní osvěžení se pro lidi stane jistě přitažlivým

Pá Bře 23 , 2018
Málokdo odolá při procházce kolem stánku, kde se nabízí smetanový krém v kornoutu, tomuto lahodnému pokušení.  Zmrzliny , ať už točené nebo kopečkové dodají totiž člověku v horkých dnech pocit potřebného osvěžení. Buďte Vy tím, kdo tento produkt naší značky bude kolemjdoucím nabízet. V letních měsících si tak zaručíte bohatou […]