Nastolte klid, mír a symbiózu

http://www.horoskopnik.cz/kartarka-lida/

 

Díky výkladu snů můžete navázat spojitost se svým nevědomím a nastolit klid a mír mezi svým vědomím a nevědomím a dostat dva kontrasty do celkové symbiózy. Někdy Vám porozumění pomůže k tomu, abyste pochopili některé skutečnosti a podle toho si zařídili svůj život.

Když zavíráme oči před skutečností

Někdy určité skutečnosti nechceme vidět, kdy prostě zavíráme oči před skutečností. Vytěsňujeme je, nalháváme si, podvádíme se a domníváme se, že tímto způsobem to půjde dál a nejsme ochotni přistoupit, že je to jeden velký omyl. Významné SOS se projevuje různými způsoby, může se jednat o psychosomatické potíže nebo mnohé vypoví právě to, co se nám zdá. Protože pravdu a skutečnosti nelze nikdy oklamat a je třeba si to připustit a uvědomit.

Next Post

Zaměřujeme se na funkční fyzikální i chemické postupy

Po Kvě 21 , 2018
Pro majitele rodinných domů, kteří nejsou spokojenosti se stavem vody, i pro provozovatele firem, které trápí nečistota, volné minerály a další problémy, jež znehodnocují pramen nade vše ceněné kapaliny, je připraven sofistikovaný servis ověřené firmy, jejíž doménou je excelentní úprava vody. K tomu jsou kvalifikovaní technici vybavení veškerými dostupnými technickými […]