Nastolte klid, mír a symbiózu

http://www.horoskopnik.cz/kartarka-lida/

 

Díky výkladu snů můžete navázat spojitost se svým nevědomím a nastolit klid a mír mezi svým vědomím a nevědomím a dostat dva kontrasty do celkové symbiózy. Někdy Vám porozumění pomůže k tomu, abyste pochopili některé skutečnosti a podle toho si zařídili svůj život.

Když zavíráme oči před skutečností

Někdy určité skutečnosti nechceme vidět, kdy prostě zavíráme oči před skutečností. Vytěsňujeme je, nalháváme si, podvádíme se a domníváme se, že tímto způsobem to půjde dál a nejsme ochotni přistoupit, že je to jeden velký omyl. Významné SOS se projevuje různými způsoby, může se jednat o psychosomatické potíže nebo mnohé vypoví právě to, co se nám zdá. Protože pravdu a skutečnosti nelze nikdy oklamat a je třeba si to připustit a uvědomit.

Next Post

Šetrné metody je možné využít i při léčbě hemoroidů

Čt Kvě 24 , 2018
Pacienti se tak mohou vyhnout bolestivé operaci, kterou samozřejmě není možné provést bez hospitalizace a následné rekonvalescence. Na specializovaných klinikách dnes pracují špičkoví proktologové, kteří se snaží všechny tyto problémy vyřešit ambulantně. Chirurgických zákroků tak neustále ubývá. Pacienti už naštěstí neodkládají návštěvu doktora a do ordinací přichází včas. Potom se […]