Naše ceny vás potěší

Proč si lidé pořizují , tzv. mobilheimy? Nejčastěji jsou využívány jako rekreační bydlení-chatky, dále mohou sloužit jako dočasné bydlení při stavbě domu nebo jako kanceláře či ubytovny. Jsou vhodné také pro ty, kteří chtějí bydlet v místě, kde nelze získat stavební povolení, např. záplavové oblasti.

Mobilní domy nabízejí pohodlné bydlení za rozumnou cenu, navíc jsou plně mobilní, jako např. už ne tak pohodlný karavan. Mobilní domy jsou vhodné i k celoročnímu bydlení, avšak je nutné projít tzv. revitalizací. Jedná se o kompletní zateplení, a tedy o výměnu oken za okna dvojitá, úpravu komínu pro vytápění na tuhá paliva či umístění krbu, nebo instalaci podlahového vytápění.

 

Náš zákazník, náš pán

Splníme vám jakékoli přání co se týče vylepšení našich mobilheimů, např. zhotovíme terasu, pergolu apod.

Next Post

Rychlost zajištění služeb

Pá Říj 19 , 2018
Bojíte se sami rezervovat chorvatskou dovolenou anebo na to prostě nemáte povahu či jazykové schopnosti? Nechejte všechno na pracovnících společnosti, kteří vám zprostředkují všechny náležité služby, bez kterých se u moře neobejdete. Chcete mít v blízkosti svého apartmánu oblázkovou nebo písčitou pláž, balkon, pračku, internet, rádio, garáž nebo stačí parkoviště, […]