Zabezpečte si svůj domov nebo firmu

S vysoce kvalitním nerezovým zábradlím od naší renomované firmy K. M. K. Design, které má prodlouženou záruku standardně na 36 měsíců se váš domov nebo komerční prostor stane bezpečnějším. V naší nabídce ho najdete buď s výplní slabými kovovými pruty, bezpečnostním lepeným sklem nebo dřevěnými doplňky na madlech nebo sloupcích.
 

Interiérové nebo exteriérové

Nerezovým zábradlím od firmy K. M. K. Design, které je vhodné pro instalaci, jak na hranaté, tak i na točité schodiště, zajistíte nejen bezpečí, ale také moderní vzhled nejen vašeho interiéru, ale také exteriéru, neboť v naší nabídce ho máme také jako exteriérové. Přesvědčte se o tom také, a kontaktujte nás proto zdarma, kdykoli se svou konkrétní poptávkou.
 

Next Post

Selvintech ví, jak na to

Ne Lis 10 , 2019
Sehnat kvalitní přivýdělek, který byste mohli provozovat z pohodlí vlastního domova, je opravdu složité. Většina nabídek je tak či onak podvodná, nabízí lákavé podmínky, ale v reálu peníze nejen že nepřibydu, přibyde maximálně zklamání z toho, že lidé podvádějí a kradou. Se společností Selvintech se Vám to však nestane. Celoročně nabíráme šikovné domácí […]