Matrace pro zdravý spánek

Už jste si vybavili byt skříněmi , takže máte veškeré Vaše věci, kam uložit? Pak je čas začít také myslet trochu na sebe nemyslíte? Co si pořídit kvalitní matrace a rošty do postele pro zdravý spánek. Řekněte stop bolestem zad i hlavy. Konec rán, kdy se probudíte rozlámaní. V nabídce máme matrace latexové (ze syntetického latexu a mléka kaučukovníku), multipocket (nejkvalitnější typ matrace), taštičkové, vysoceelastické, kokosové, pružinové, pěnové i zdravotní. Speciální matrace jsou matrace dětské. U nás si můžete zakoupit také lamelové rošty a polštáře.

Komody

Skříněmi jste nevyřešili veškerý úložný prostor, chybí Vám místo, kam uložit drobnosti? Pak jsou pro Vás určeny komody a vitríny. Skvěle doplní a doladí každý interiér. V nabídce máme mnoho komod různých barev, uspořádání i velikostí, takže si jistě najdete nějakou, která zapadne do Vašeho interiéru.

Next Post

Zabýváme se dodávkou stavebního materiálu i různorodých stavebních prací

Po Čvn 4 , 2018
Ruku v ruce s výstavbou i rekonstrukcí bytového i nebytového objektu kráčí důležitost výběru správného partnera. Důvěru při realizaci stavebních prací všeho druhu si bezesporu zasluhuje na trhu prověřená stavební firma Praha. Využívání moderních technologií, špičkových materiálů, vysoká kvalita provedení jednotlivých prvků, trvanlivost a rychlost výstavby jsou faktory, které v […]