Zahradní souprava Rovná

Zahradní Souprava Rovná

Zahradní souprava Rovná

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:11552.00 Kč
Zahradní souprava Rovná 4,75 (95%) 17 hodnocení

Zahradní souprava Rovná je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku, kterou tvoří masivní stůl a 2 lavice s opěrkami. Díky své robustnosti nabízí tato sestava vysokovou stabilitu, a to při zachování maximálního komfortu. Dodávána je v demontu. Součástí balení je spojovací materiál, plánek na montáž, návod na údržbu a povrchovou úpravu. Jedná se o český výrobek. Souprava je nabízena v základním provedení bez povrchové úpravy. (Na obrázku je souprava vyobrazena s povrchovou úpravou v barvě teak). Specifikace: tloušťka dřeva: 42 mm materiál: dřevo borovice Rozměry: 1x stůl - délka 160 cm, šířka 77 cm, výška 72 cm 2x lavice - délka 150 cm, šířka 54 cm, výška 88 cm (výška sedáku 47 cm) Povrchová úprava: Doporučujeme objednat přímo u nás, a to vhodným výběrem odstínu moření za příplatek (viz varianty produktu). Pokud si vyberete jakýkoliv odstín moření, je ale třeba počítat s tím, že zboží bude dodáno v horizontu 2-3 týdnů, než bude povrchová úprava provedena. Pokud bude souprava umístěna do vnitřního prostředí, doporučujeme povrchovou úpravu základní bezbarvou tenkovrstvou lazurou vhodnou do interieru, pro venkovní použití doporučujeme konečnou úpravu středněvrstvou lazurou. Stůl i lavici z této zahradní soupravy si můžete zakoupit i samostatně (viz související produkty).


 • Zahradní souprava Finland
  Zahradní souprava Finland

  Zahradní souprava Finland je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku, kterou tvoří masivní stůl a 2 lavice s opěrkami. Díky své..

  11086.00 Kč
 • Pískoviště se stříškou
  Pískoviště se stříškou

  Dětské píškoviště se stříškou z borovicového dřeva s certifikátem FSC. Dřevo s certifikátem FSC pochází z lesa, jenž je..

  1571.00 Kč
 • Zahradní sestava Orb III
  Zahradní sestava Orb III

  Zahradní sestava Orb III české výroby je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku, kterou tvoří masivní stůl, 2 lavice s opěrkou a 2..

  12700.00 Kč
 • Zahradní sestava Orb
  Zahradní sestava Orb

  Zahradní sestava Orb české výroby je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku. Zahradní sestavu tvoří masivní stůl, lavice s opěrkou,..

  11478.00 Kč
 • Zahradní sestava Gold - velká
  Zahradní sestava Gold - velká

  Zahradní sestava Gold velká je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku české výroby. Zahradní sestava je tvořena velkým masivním stolem,..

  24039.00 Kč
 • Zahradní sestava Lorit II
  Zahradní sestava Lorit II

  Zahradní sestava Lorit II z masivního borovicového dřeva je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku. Sestavu tvoří masivní stůl, lavice s..

  17721.00 Kč
 • Zahradní sestava Rovná II
  Zahradní sestava Rovná II

  Zahradní souprava Rovná II je velmi pohodlná sestava zahradního nábytku, který je vytvořený z masivního borovicového dřeva. Zahradní..

  14554.00 Kč
 • Zahradní sestava Finland II
  Zahradní sestava Finland II

  Zahradní sestava Finland II české výroby je vyrobená z kvalitního borovicového masivu. Sestavu tvoří masivní stůl, lavice s opěrkou,..

  14158.00 Kč
 • Dětský zahradní stůl
  Dětský zahradní stůl

  Dětský zahradní stůl české výroby je vyrobený z kvalitního borovicového masivu o síle 28 mm. Dětský zahradní stůl se pyšní kvalitním..

  1560.00 Kč
 • Dětská zahradní sestava
  Dětská zahradní sestava

  Dětská zahradní sestava české výroby je vyrobená z kvalitního borovicového masivu o síle 28 mm. Dětskou zahradní sestavu tvoří masivní..

  5033.00 KčVybavení pro: Sady venkovního nábytku? V sekci nábytek | zahradní nábytek je možné objevit rovná!
© 2021 Kontakt