Koření

Máte rádi ovoce, které vás nejen v létě dokáže osvěžit a které dodá vašemu organismu dostatek vitamínů? Pokud si i vy rádi dáváte do vody citron, který jí dodá jedinečnou kyselou chuť, pak se můžete podivit tomu, že toto ovoce se prodává i jako koření. Ano, je tomu opravdu tak. Citrony […]

Máte rádi ovoce, které vás nejen v létě dokáže osvěžit a které dodá vašemu organismu dostatek vitamínů? Pokud si i vy rádi dáváte do vody citron, který jí dodá jedinečnou kyselou chuť, pak se můžete podivit tomu, že toto ovoce se prodává i jako koření.
Ano, je tomu opravdu tak. Citrony se využívají nejen jako ovoce se své původní formě, nejen jako šťáva do vody nebo do čaje, ale také jako koření, které dodává jídlům jedinečnou chuť. K tomu se používá citronová kůra, která se usuší a následně se rozmělní na prášek. Používá se nejen do pečiva, ale také jako dochucení masa či do nápojů.

Citronová kůra

Vyzkoušejte chuť citronové kůry jako koření, které můžete přidat do svých jídel a dodat jim tak tu pravou chuť. Užití je opravdu široké.

Next Post

Zajistěte svému domu nový a svěží vzhled

Pá Zář 13 , 2019
Zajistěte svému domu nový a svěží vzhled Způsobů, jak změnit vzhled celého domu nebo bytu na venek je opravdu málo a jedním z nich je výměna oken za nové. Taková výměna však musí být dobře vymyšlená tak, aby nebyla drahá a zároveň plnila všechny představy majitele. Jedním z možných řešení […]