Sady nábytku do obývacího pokoje


Komoda obývací komoda holm (figaro, beton)

Komoda obývací komoda holm (figaro, beton)

👌 Originální komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů figaro a beton komoda bez problémů doplní váš obývacíKomoda obývací komoda holm široká (figaro, beton)

Komoda obývací komoda holm široká (figaro, beton)

👌 Prostorná komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekorů figaro a beton komoda bez problémů doplní váš obývacíVitrína obývací vitrína holm (figaro, beton)

Vitrína obývací vitrína holm (figaro, beton)

👌 Obývací vitrína Holm Obývací vitrína Holm je vzhledem ke svému modernímu provedení nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale zároveň i praktickým kusem nábytku. Vitrína je rozdělena na šest praktických šuplíků,Komoda obývací komoda holm (dub canyon)

Komoda obývací komoda holm (dub canyon)

👌 Originální komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu canyon komoda bez problémů doplní váš obývacíKomoda obývací komoda holm široká (dub canyon)

Komoda obývací komoda holm široká (dub canyon)

👌 Prostorná komoda Holm Komoda Holm je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu canyon komoda bez problémů doplní váš obývacíVitrína obývací vitrína holm (dub canyon)

Vitrína obývací vitrína holm (dub canyon)

👌 Obývací vitrína Holm Obývací vitrína Holm je vzhledem ke svému modernímu provedení nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale zároveň i praktickým kusem nábytku. Vitrína je rozdělena na šest praktických šuplíků,Vitrína obývací vitrína sens (bílá, černá)

Vitrína obývací vitrína sens (bílá, černá)

👌 Obývací vitrína Sens Obývací vitrína Sens je skvělým řešením, když vám doma schází místo na různé drobnosti. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukolivKomoda komoda sens (5x zásuvka, bílá, černá)

Komoda komoda sens (5x zásuvka, bílá, černá)

👌 Praktická komoda Sens Komoda Sens je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci bílé a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. 5 praktickýchKomoda komoda lozano (4x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (4x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

👌 Prostorná komoda Lozano Moderní komoda Lozano představuje elegantní řešení vašich problémů s nedostatkem úložného prostoru v celé řadě interiérů, od jídelny, přes obývací pokoj, až po ložnici. Její čtyři zásuvkyKomoda komoda lozano (2x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (2x dveře, 4x zásuvka, sonoma)

👌 Elegantní komoda Lozano Moderní komoda Lozano představuje ideální řešení problémů s úložným prostorem ve vaší ložnici, nebo jiném interiéru. Její čtyři zásuvky společně s prostornými policemi garantují velmi štědrouKomoda komoda lozano (4x zásuvka, sonoma)

Komoda komoda lozano (4x zásuvka, sonoma)

👌 Komoda Lozano Pokud hledáte moderní a zároveň praktické řešení nedostatku úložného prostoru ve vaší ložnici, nebo jiném interiéru, pak je tu komoda Lozano právě pro vás. Její čtyři prostorné zásuvky vám zajistíVitrína vitrína lozano (1x dveře, 2x zásuvka, sonoma)

Vitrína vitrína lozano (1x dveře, 2x zásuvka, sonoma)

👌 Elegantní vitrína Lozano Vysoká vitrína Lozano představuje ideální řešení nedostatku úložného prostoru ve vašem obýváku, nebo jiném interiéru. Její štíhlá, vysoká konstrukce působí velmi elegantně, zatímco praktickyVitrína vitrína lozano (2x dveře, 2x zásuvka sonoma)

Vitrína vitrína lozano (2x dveře, 2x zásuvka sonoma)

👌 Vysoká vitrína Lozano Pokud hledáte elegantní řešení nedostatku úložného prostoru ve vašem obýváku, nebo jiném interiéru, je vysoká vitrína Lozano to pravé řešení právě pro vás. Kombinace tří prakticky členěnýchKomoda komoda glen (4x dveře, figaro, beton)

Komoda komoda glen (4x dveře, figaro, beton)

👌 Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn doKomoda komoda glen (4x zásuvka, figaro, beton)

Komoda komoda glen (4x zásuvka, figaro, beton)

👌 Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn doKomoda komoda glen (3x dveře, figaro, beton)

Komoda komoda glen (3x dveře, figaro, beton)

👌 Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn doKomoda komoda glen (4x dveře, 2x zásuvka, figaro, beton)

Komoda komoda glen (4x dveře, 2x zásuvka, figaro, beton)

👌 Komoda Glen Komoda Glen se vzhledem ke svému provedení stane vkusným doplňkem ve vašem interiéru. Zaujme nejen svým designem vyznačujícím se čistými moderními liniemi, ale také bohatým úložným prostorem, který je členěn doVitrína vitrína glen (1x dveře, figaro, beton)

Vitrína vitrína glen (1x dveře, figaro, beton)

👌 Vitrína Glen Vitrína Glen je nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale také i praktickým kusem nábytku. Je vhodná na uložení drobností, přičemž prosklená část umožňuje vystavení vašich dekorací. Dveře jsouVitrína vitrína glen (2x dveře, figaro, beton)

Vitrína vitrína glen (2x dveře, figaro, beton)

👌 Vitrína Glen Vitrína Glen je nejen vkusným doplňkem do vašeho interiéru, ale také i praktickým kusem nábytku. Je vhodná na uložení drobností, přičemž prosklená část umožňuje vystavení vašich dekorací či porcelánovýchKomoda komoda duras (2x dveře, 4x zásuvka, lamino, bíláhnědá)

Komoda komoda duras (2x dveře, 4x zásuvka, lamino, bíláhnědá)

👌 Moderní komoda Duras Komoda Duras je zhotovena velmi originálně a moderně, a proto nadchne každého vyznavače všeho moderního a přitom praktického. Je provedena v elegantním bílém a hnědém dekoru, který zútulní váš domov.Komoda vysoká komoda duras (3x dveře, lamino, bíláhnědá)

Komoda vysoká komoda duras (3x dveře, lamino, bíláhnědá)

👌 Moderní komoda Duras Komoda Duras je zhotovena velmi originálně a moderně, a proto nadchne každého vyznavače všeho moderního a přitom praktického. Je provedena v elegantním bílém a hnědém dekoru, který zútulní váš domov.Obývací stěna obývací stěna duras (lamino, bíláhnědá)

Obývací stěna obývací stěna duras (lamino, bíláhnědá)

👌 Moderní obývací stěna Duras Obývací stěna Duras složená z originálních designových prvků ve svěžím a moderním stylu, kombinuje velkorysý úložný prostor s opravdu dokonalým vzhledem. Stěna je zhotovena z laminovanýchKomoda komoda link (dub sonoma)

Komoda komoda link (dub sonoma)

👌 Komoda Link Komoda Link je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky provedení v dekoru dubu sonoma skvěle doplní kteroukoliv místnost. 4 praktické zásuvky spolu seKomoda komoda hanno (dub cortona)

Komoda komoda hanno (dub cortona)

👌 Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci takKomoda komoda hanno (dub sonoma)

Komoda komoda hanno (dub sonoma)

👌 Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak


Sady nábytku do obývacího pokoje 2,75 (55%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku do obyvaciho pokoje obsahuje 25 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
sady nábytku do obývacího pokoje za super ceny
© 2021 Kontakt